KONST / Litografier / Färglitografi 12422101
nr 1242 2101
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, "Serenite". Signerad, daterad 2001,22/25. Motivet: 93x137 cm (rammått 127x167 cm)
Utrop:
15.000 kr
Såld:
11.000 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:24:32
18/3 18:30:56
18 mar
Corneille
Läs mer om Corneille